Program

Teme Simpozija

Plenarni predavači

Prijava sudjelovanja

Prijava izlaganja

Rokovi

Organizacijski odbor

Znanstveni odbor

Korespondencija

sudionici

     

  

Sudionici simpozija po državljanstvu
(i po abecednom redu)

Do 27. veljače 2001. prijavilo se 112 sudionika iz 24 zemalja, a broj sudionika i dalje raste.
Ako primijetite da Vaši podaci nisu točni molimo Vas da nas obavijestite.
(Želio/željela bih javiti webmasteru svoje točne podatke)

Austrija
1. Stalzer Cristian, Graz
2. Askagaard Riinette, Linz
3. Fellinger Jochannes, Linz
4. Van Arkel Martie, Linz
5. Kinast Anton, Linz

Belgija
1. Van Herreweghe Mieke, Gent
2.
Bosna i Hercegovina
1. Kurtagić Ismet, Sarajevo
2. Kuzmanović Maja, Sarajevo
3. Mujkanović Edin, Sarajevo
4. Hatibović Ćimeta, Tuzla

Kanada
1. Carver Roger, Burnaby
2. Miller Christopher, Montreal

Kina
1. Lau Prudence, Hong Kong
2. Lee Wai Fung Sarah, Hong Kong
3. Tang Wai Lan Gladys, Hong Kong

Hrvatska
1. Alibašić Tamara, Zagreb
2. Andrijević Lidija Zagreb
3. Ban Jerko, Zagreb, Croatia
4. Beluzic Tihana, Zagreb, Croatia
5. Bradarić-Jončić Sandra, Zagreb
6. Ivasović Vesna, Zagreb
7. Juras Zvonimir, Varaždin
8. Karneluti Marina, Zagreb
9. Maras Tvrtko Zagreb
10. Miškić Ivana, Šibenik
11. Naumovski Angel, Zagreb, Croatia
12. Pavlovic Sanja, Zagreb, Croatia
13. Pribanić Ljubica, Zagreb
14. Šarac Ninoslava, Velika Gorica
15. Szavai Tereza Zagreb
16. Tarczay Sanja, Zagreb
17. Fleischer-Gold Maja, Zagreb
18. Petani Alida, Zagreb
19. Ferković Vlatka, Zagreb
20. Novak Zvonka, Zagreb
21. Knjaz Zrinka, Zagreb
22. Bačurin Jadranka, Zagreb


Češka
1. Kalendova Petra, Beroun
2. Macurova Alana, Beroun
3. Potmesil Milon, Beroun
4. Strnadova Vera, Liberec

Danska
1. Moeller Merete, Nyborg

Njemačka
1. Oracha Adoyo Peter, Hamburg
2. Günther Klaus-B., Hamburg
3. Oviedo Alejandro, Hamburg
4. Schäfke Ilka, Hamburg

Mađarska
1. Henger Krisztina, Budapest

Indonezija
1. Pingkan Warouw, Pamulang Timur
2. Sulistyawatti Pat, Jakarta

Italija
1. Kellet Bidoli Cynthia, Trieste
2. William Green, Osimo

Iran
1. Eftekharzadeh Farhad, Tehran

Kuvait
1. Al-Gumer Nazar

Makedonija
1. Grujevski Georgi, Skopje
2. Jačova Zore, Skopje

Nizozemska
1. Beijnes Astrid, Zandvoort
2. Van der Valle Jelke, Losser
3. Van Royen Richard A., Uttrecht

Portugal
1. Furtado Amilcar, Lisboa
2. Gil Claudia, Lisboa
3. Amaral Isabel, Lisboa
4. Morais Amilcar, Lisboa
5. Reis Celia, Lisboa
6. Sarriska Janka, Lisboa

SAD
1. Chen Pichler Deborah, Storrs, Connecticut
2. Collins Steven, Washington D.C.
3. Dennis Lolli, Watrtown, Massachusetts
4. Lupton Linda, West Lafayette, Indiana
9. Wilbur Ronnie, West Lafayette, Indiana
5. Ila Parasnis, Rochester, NY
6. Yesbeck Nancy, Washington, DC.

Slovačka
1. Breznayova Xenia, Levice
2. Sasova Jarmila, Bratislava
3. Jancuskova Viera, Liptovsky Hradok
4. Košutova Maria, Bratislava
5. Schmidtova Margita, Bratislava
6. Sujanova Kristina, Bratislava
7. Tarcsiova Darina, Bratislava
8. Zemanova Barbora, Bratislava
9. Rigo Jozef, Bratislava
10. Domancova Iris, Bratislava
11. Sarriska Janka, Bratislava

Slovenija
1. Globačnik Bojana, Ljubljana
2. Košir Stane, Ljubljana
3. Kogovšek Damjana, Ljubljana
4. Kulovec Marjetka, Ljubljana
5. Kuplenik Nicole, Ljubljana
6. Moederndorfer Meri, Ljubljana
7. Moederndorfer Jani, Ljubljana
8. Podboršek Ljubica, Ljubljana
9. Rezar Petra, Ljubljana
10. Crljenko Zlata, Ljubljana
11. Bauman Jasna, Ljubljana
12. Juhart Matjaž, Ljubljana

Španjoska
1. Codorniu Imma, Barcelona
2. Collel Sandra, Barcelona
3. Fernandez-Viader Pilar, Barcelona
4. Garcia Carlos, Barcelona
5. Palomo Engracia, Barcelona
6. PertSAD Esther, Barcelona
7. Segimon Josep, Barcelona
8. Yarza Virginia, Barcelona

Švedska
1. Salander Signild, Lund
2. Henning Lisbeth, Lund

Ukrajina
1. Voloshynskyy Oleksandr, Lviv

Velika Britanija
1. Ladd Paddy, Bristol
2. Common Ground Sign Dance Theatre, Liverpool
3. Gregory SSADn, Manchester
4. Noel Traynor, Preston
5. Gary Quinn, Preston
6. Ridgeway Sharon, Manchester


|vrh|

Symposium participants according to the alphabet order

1. Alibašić Tamara, Zagreb, Hrvatska
2. Al-Gumer Nazar, Safat, Kuvait
3. Amaral Isabel, Lisboa, Portugal
4. Andrijević Lidija Zagreb, Hrvatska
5. Askgaard Riinette, Linz, Austrija
6. Ban Jerko, Zagreb, Hrvatska
7. Bauman Jasna, Ljubljana, Slovenija
8. Bačurin Jadranka, Zagreb, Hrvatska
9. Beijnes Astrid, Zandvoort, Nizozemska
10. Beluzic Tihana, Zagreb, Hrvatska
11. Bradarić-Jončić Sandra, Zagreb, Hrvatska
12. Breznayova Xenia, Levice, Slovačka
13. Carver Roger, Burnaby, Kanada
14. Chen Pichler Deborah, Storrs, Connecticut, USA
15. Codorniu Imma, Barcelona, Španjolska
16. Collel Sandra, Barcelona, Španjolska
17. Collins Steven, Washington D.C., SAD
18. Common Ground Sign Dance Theatre, Liverpool, GB
19. Crljenko Zlata, Ljubljana, Slovenija
20. Domancova Iris, Bratislava, Slovačka
21. Dracha Adoyo Peter, Hamburg, Njemačka
22. Eftekharzadeh Farhad, Tehran, Iran
23. Fellinger Jochannes, Linz, Austrija
24. Ferković Vlatka, Zagreb, Hrvatska
25. Fernandez-Viader Pilar, Barcelona, Španjolska
26. Fleischer-Gold Maja, Zagreb, Hrvatska
27. Furtado Amilcar, Lisboa, Portugal
28. Garcia Carlos, Barcelona, Španjolska
29. Gebetsberger Victoria, Linz, Austrija
30. Gil Claudia, Lisboa Portugal
31. Globačnik Bojana, Ljubljana, Slovenija
32. Green William, Osimo, Italija
33. Gregory SSADn, Manchester, GB
34. Grujevski Georgi, Skopje, Macedonia
35. Günther Klaus-B., Hamburg, Njemačka
36. Hatibović Ćimeta, Tuzla, BiH
37. Henger Krisztina, Budapest, Mađarska
38. Henning Lisbeth, Lund, Švedska
39. Ivasović Vesna, Zagreb, Hrvatska
40. Jačova Zore, Skopje, Makedonija
41. Jancuskova Viera, Liptovsky Hradok, Slovačka
42. Juhart Matjaž, Ljubljana, Slovenija
43. Juras Zvonimir, Varaždin, Hrvatska
44. Kalendova Petra, Beroun, Češka
45. Karneluti Marina, Zagreb, Hrvatska
46. Kellet Bidoli Cynthia, Trieste, Italija
47. Kinast Anton, Linz, Austrija
48. Knjaz Zrinka, Zagreb, Hrvatska
49. Kogovšek Damjana, Ljubljana, Slovenija
50. Košir Stane, Ljubljana, Slovenija
51. Košutova Maria, Bratislava, Slovačka
52. Kulovec Marjetka, Ljubljana, Slovenija
53. Kuplenik Nicole, Ljubljana, Slovenija
54. Kurtagić Ismet, Sarajevo, BiH
55. Kuzmanović Maja, Sarajevo, BiH
56. Ladd Paddy, Bristol, GB
57. Lau Prudence, Hong Kong, Kina
58. Lee Wai Fung Sarah, Hong Kong, Kina
59. Lolli Dennis, Watertown, Massachusetts, SAD
60. Lupton Linda, West Lafayette, Indiana, SAD
61. Macurova Alana, Češka
62. Maras Tvrtko Zagreb, Hrvatska
63. Miller Christopher, Montreal, Kanada
64. Miškić Ivana, Šibenik, Hrvatska
65. Moederndorfer Meri, Ljubljana, Slovenija
66. Moederndorfer Jani, Ljubljana, Slovenija
67. Moeller Merete, Nyborg, Denmark
68. Morais Amilcar, Lisboa, Portugal
69. Mujkanović Edina, Sarajevo, BiH
70. Naumovski Angel, Zagreb, Hrvatska
71. Novak Zvonka, Zagreb, Hrvatska
72. Oviedo Alejandro, Hamburg, Njemačka
73. Palomo Engracia, Barcelona, Španjolska
74. Parasnis Ila, Rochester, New York, SAD
75. Pavlovic Sanja, Zagreb, Hrvatska
76. Pertusa Esther, Barcelona, Španjolska
77. Petani Alida, Zagreb, Hrvatska
78. Pingkan Warouw, Pamulang Timur, Indonezija
79. Podboršek Ljubica, Ljubljana, Slovenija
80. Potmesil Milon, Beroun, Češka
81. Pribanić Ljubica, Zagreb, Hrvatska
82. Quinn Gary, Preston, Velika Britanija
83. Reis Celia, Lisboa Portugal
84. Rezar Petra, Ljubljana, Slovenija
85. Ridgeway Sharon, Manchester, GB
86. Rigo Jozef, Bratislava, Slovačka
87. Salander Signild, Lund, Švedska
88. Sarriska Janka, Bratislava, Slovačka
89. Sasova Jarmila, Bratislava, Slovačka
90. Schäfke Ilka, Hamburg, Njemačka
91. Schmidtova Margita, Bratislava, Slovačka
92. Segimon Josep, Barcelona, Španjolska
93. Stalzer Cristian, Graz, Austrija
94. Strnadova Vera, Liberec, Češka
95. Sujanova Kristina, Bratislava, Slovačka
96. Sulistyawatti Pat, Jakarta, Indonezija
97. Szavai Tereza Zagreb, Hrvatska
98. Šarac Ninoslava, Velika Gorica, Hrvatska
99. Tang Wai Lan Gladys, Hong Kong, Kina
100. Tarcsiova Darina, Bratislava, Slovačka
101. Tarczay Sanja, Zagreb, Hrvatska
102. Traynor Noel, Preston, Velika Britanija
103. Van Arkel Martie, Linz, Austrija
104. Van der Valle Jelke, Losser, Nizozemska
105. Van Herreweghe Mieke, Gent, Belgium
106. Van Royen Richard A., Utrecht, Nizozemska
107. Voloshynskyy Oleksandr, Lviv, Ukraina
108. Vujasin Svetlan, Ljubljana, Slovenija
109. Yarza Virginia, Barcelona, Španjolska
110. Warouw Pingkan, Pamulang Timur, Indonezija
111. Wilbur Ronnie, West Lafayette, Indiana, SAD
112. Zemanova Barbora, Bratislava Slovačka

Važni datumi

1.10.2000. - pretprijava

31.3.2000. - rok za slanje izlaganja

31.3. 20001. - prijava

Sudjelovanje na Simpoziju , kratko izlaganje, poster, radionicu i sudjelovanje na okruglom stolu možete prijaviti preko naše Internet stranice:

Prijava

|vrh|

 

 


|Kontakt|Korisne informacije|Vijesti|Objave za medije|

|webmaster|